
Villager
Varilni aparat VWM 200 Villager
SKU: S223328
5.0/5 (1 ocen)
129,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Zaščitna maska Nosilec elektrod Klešče za maso Jeklena krtača
Tehnične lastnosti
| Kategorija | MMA varilni aparati |
| Tip varjenja | MMA |
| Delovni cikel | 200A-10% |
| Blagovna znamka | Villager |
| Izhodna napetost | 48 V |
| Premer elektrode | 2 mm - 4 mm |
| Priključna moč | 9 kW |
| Priključna napetost | 48 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 21.46 kg |
| Varilni tok - varilni aparati | 60A-200A |
Opis izdelka
Zaščitna maska Nosilec elektrod Klešče za maso Jeklena krtača



