1 / 6Villager
Puhalnik-sesalnik bencinski VBV 230 E Villager
SKU: S218466
5.0/5 (1 ocen)
169,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Rezila za drobljenje Podaljšana cev Okrogla cev
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinski puhalniki |
| Tip motorja | 2-taktni |
| Moč motorja | 0.7 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Način delovanja | Puhalnik/sesalnik |
| Število obratov | 8000 rpm |
| Prostornina motorja | 22.5 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 0.45 l |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Največji pretok zraka | 7.8 m³/min |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 7.07 kg |
| Prostornina koša - Puhalniki | 50 l |
Opis izdelka
Rezila za drobljenje Podaljšana cev Okrogla cev



