1 / 9Villager
Puhalnik-sesalnik samohodni VPTC 8520 Villager
SKU: S220268
5.0/5 (1 ocen)
749,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Pihanje Sesanje
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinski puhalniki |
| Tip motorja | B&S 500 E |
| Hitrost hoje | 3.4 km/h |
| Moč motorja | 2.12 kW |
| Način zagona | Energetska črpalka |
| Blagovna znamka | Villager |
| Hitrost motorja | 3400 min⁻¹ |
| Višina sesanja | 15 - 50 mm |
| Število obratov | 3400 rpm |
| Rezervoar za olje | 0.47 l |
| Delovni kot nagiba | < 20° |
| Prostornina motorja | 140 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 0.8 l |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Hitrost sesalnega zraka | 26 m/s |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 40 kg |
| Največja hitrost pihanja | 43 m/s |
| Prostornina koša - Puhalniki | 150 l |
| Največja hitrost izpušnih plinov | 43 m/s |
| Tip pogona - puhalniki in sesalniki | S pogonom |
Opis izdelka
Pihanje Sesanje



