1 / 4Villager
Puhalnik bencinski nahrbtni VB 5290 E Villager
SKU: S219784
5.0/5 (1 ocen)
259,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Antivibracijski sistem Podaljšek cevi Okrogla cev
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinski puhalniki |
| Tip motorja | 2-taktni |
| Moč motorja | 1.5 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Način delovanja | Puhalnik |
| Število obratov | 6500 rpm |
| Prostornina motorja | 51.7 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 650 ml |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Največji pretok zraka | 14.4 m³/min |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 10.63 kg |
| Največja hitrost pihanja | 101 m/s |
Opis izdelka
Antivibracijski sistem Podaljšek cevi Okrogla cev



