1 / 7Agm
Puhalnik / sesalnik bencinski AGM ABV 2520
SKU: S220409
5.0/5 (1 ocen)
149,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Dva načina delovanja – pihanje in sesanje listja ter lahkih vrtnih odpadkov. - Močan pretok zraka – omogoča hitro in učinkovito čiščenje večjih površin. - Sesanje z vrečo – omogoča zbiranje in lažje odlaganje odpadkov. - Enostavna montaža cevi – hitro preklapljanje med načinom pihalnika in sesalni
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinski puhalniki |
| Tip motorja | 2-taktni |
| Moč motorja | 0.75 kW |
| Blagovna znamka | Agm |
| Število obratov | 7500 rpm |
| Prostornina motorja | 25.4 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 0.65 l |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 7.63 kg |
| Prostornina koša - Puhalniki | 50 l |
Opis izdelka
- Dva načina delovanja – pihanje in sesanje listja ter lahkih vrtnih odpadkov. - Močan pretok zraka – omogoča hitro in učinkovito čiščenje večjih površin. - Sesanje z vrečo – omogoča zbiranje in lažje odlaganje odpadkov. - Enostavna montaža cevi – hitro preklapljanje med načinom pihalnika in sesalnika. - Vzdrževanje Redno preverjajte zračni filter, svečko in filter goriva ter sesalne in hladilne odprtine motorja. Po vsaki uporabi izpraznite in očistite zbiralnik ter odstranite obloge s ohišja.



