1 / 7Villager
Polnilnik-starter 6V/12V VCSB 12S Villager
SKU: S224481
5.0/5 (1 ocen)
74,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Klešče za polnjenje in zagon
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Polnilci in zaganjalniki |
| Obremenitev | 350 W |
| Vrsta naprave | Polnilnik/starter |
| Blagovna znamka | Villager |
| Program polnjenja | 2 |
| Zagonska napetost | 12 V |
| Napetost polnjenja | 6 V / 12 V |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Maksimalen tok zagona | 75 A |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Neprekinjen polnilni tok | 2 A |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 7.46 kg |
| Maksimalnen tok polnjenja | 12 A |
| Vpenjalna glava polnjenja | 20-120 Ah / 4-30 Ah |
Opis izdelka
Klešče za polnjenje in zagon



