
Villager
Polnilnik akumul. 6/12V VCB 6E Villager
SKU: S223324
5.0/5 (1 ocen)
32,49 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Klešče za polnjenje Rezervna varovalka
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Polnilci in zaganjalniki |
| Obremenitev | 75 W |
| Vrsta naprave | Polnilnik |
| Blagovna znamka | Villager |
| Program polnjenja | 2 |
| Napetost polnjenja | 6 V / 12 V |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Neprekinjen polnilni tok | 5 A |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 3.67 kg |
| Maksimalnen tok polnjenja | 5 A |
| Vpenjalna glava polnjenja | 20-75 Ah |
Opis izdelka
Klešče za polnjenje Rezervna varovalka



