
Villager
Polnilnik-starter 12/24V VCSB 24S Villager
SKU: S224482
5.0/5 (1 ocen)
99,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Oprema: klešče za polnjenje in zagon
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Polnilci in zaganjalniki |
| Obremenitev | 550 W |
| Blagovna znamka | Villager |
| Program polnjenja | 2 |
| Zagonska napetost | 12 V / 24 V |
| Napetost polnjenja | 12 V / 24 V |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Maksimalen tok zagona | 75 A |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Neprekinjen polnilni tok | 2 A |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 8.76 kg |
| Maksimalnen tok polnjenja | 8 / 16 A |
| Vpenjalna glava polnjenja | 8 - 225 Ah |
Opis izdelka
Oprema: klešče za polnjenje in zagon



