1 / 3Villager
Polnilnik akumul. 12/24V VCB 18S Villager
SKU: S223323
5.0/5 (1 ocen)
62,49 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Klešče za polnjenje Rezervni varovalka
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Polnilci in zaganjalniki |
| Obremenitev | 180 W / 310 W |
| Vrsta naprave | Polnilnik |
| Blagovna znamka | Villager |
| Program polnjenja | 2 |
| Napetost polnjenja | 12 V / 24 V |
| Priključna napetost | 12 V / 24 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Neprekinjen polnilni tok | 10 A |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 7.17 kg |
| Maksimalnen tok polnjenja | 14 A |
| Vpenjalna glava polnjenja | 60-150 Ah |
Opis izdelka
Klešče za polnjenje Rezervni varovalka



