1 / 6Villager
Polnilnik akum. VCBM 4.0 z mikrop. Villager
SKU: S224255
5.0/5 (1 ocen)
32,49 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
8 načinov polnjenja LCD zaslon Zaščita pred zamenjavo polov O-ring konektor Nominalni izhodni tok 6V: 2A Nominalni izhodni tok 12V: 4A
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Polnilci in zaganjalniki |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 70 W |
| Napetost polnjenja | 6 V / 12 V |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 0.71 kg |
| Vpenjalna glava polnjenja | 14-140 Ah |
Opis izdelka
8 načinov polnjenja LCD zaslon Zaščita pred zamenjavo polov O-ring konektor Nominalni izhodni tok 6V: 2A Nominalni izhodni tok 12V: 4A



