1 / 6Villager
Polirnik VLN 130
SKU: S227612
5.0/5 (1 ocen)
64,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Električni polirni brusilnik Villager VLN 130 je idealen za poliranje avtomobilov in različnih površin. S svojim zmogljivim motorjem in ergonomskim dizajnom zagotavlja enakomeren sijaj, udobno uporabo ter zanesljive rezultate pri vsaki uporabi.
Tehnične lastnosti
| Navoj osi | M14 |
| Kategorija | Polirniki |
| Blagovna znamka | Villager |
| Premer plošče | 180 mm / 22.23 mm |
| Priključna moč | 1400 W |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 14.5 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 3300 rpm |
Opis izdelka
Električni polirni brusilnik Villager VLN 130 je idealen za poliranje avtomobilov in različnih površin. S svojim zmogljivim motorjem in ergonomskim dizajnom zagotavlja enakomeren sijaj, udobno uporabo ter zanesljive rezultate pri vsaki uporabi.


