1 / 4Villager
Polirnik VLN 120 Villager
SKU: S221277
5.0/5 (1 ocen)
74,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Sprednji ročaj - Nosilec polirne prevleke - Polirna prevleka
Tehnične lastnosti
| Navoj osi | M14 |
| Kategorija | Polirniki |
| Blagovna znamka | Villager |
| Premer plošče | 180 mm / 22.23 mm |
| Priključna moč | 1200 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 3.89 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 0 - 3300 rpm |
Opis izdelka
- Sprednji ročaj - Nosilec polirne prevleke - Polirna prevleka


