1 / 15Villager
Polirnik Fuse VLN 4020 Villager
SKU: S224458
5.0/5 (1 ocen)
124,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Ročaj Polirna prevleka Nosilec za polirno prevleko
Tehnične lastnosti
| Navoj osi | M14 |
| Kategorija | Polirniki |
| Blagovna znamka | Villager |
| Premer plošče | 150 mm / 22.23 mm |
| Tip elektromotorja | Indukcijski elektromotor |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.04 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 500 - 3000 rpm |
Opis izdelka
Ročaj Polirna prevleka Nosilec za polirno prevleko


