1 / 7Villager
Polirnik Fuse VLP 4820 Villager
SKU: S224459
5.0/5 (1 ocen)
174,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
VLP 4820 samo orodje
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Polirniki |
| Blagovna znamka | Villager |
| Premer plošče | 125 mm / 22.23 mm |
| Tip elektromotorja | Indukcijski elektromotor |
| Priključna napetost | 18 V |
| Ekscentrično vrtenje | 15 mm |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.41 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 2100 - 5000 rpm |
Opis izdelka
VLP 4820 samo orodje


