1 / 7Villager
Kosilnica Traktorska Crossmow 700 Villager
SKU: S227226
5.0/5 (1 ocen)
6999,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Košnja Mulčenje
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske traktorske kosilnice |
| Tip motorja | Loncin |
| Moč motorja | 16.4 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Hitrost košnje | 0-9 km/h |
| Višina košnje | 40 mm - 110 mm (4 nivoji centralno) |
| Širina košnje | 860 mm |
| Število obratov | 3600 rpm |
| Površina košnje | 10000 m² |
| Prostornina motorja | 708 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 312 kg |
| Vrsta prenosa - kosilnice | Hidrostatična |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 400 mm / 500 mm |
Opis izdelka
Košnja Mulčenje



