
Agm
Traktorska Kosilnica AGM LTM 108-22
SKU: S226468
5.0/5 (1 ocen)
2099,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- LED luči – omogočajo varno delo pri slabši vidljivosti in v mraku. - Upravljalne komande okoli sedeža – omogočajo enostavno upravljanje. - Ročica za višino košnje – več položajev, prilagodljivih stanju trate. - Električni vklop nožev – hitro vključevanje in izključevanje. - Visoka stopnja varnosti
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske traktorske kosilnice |
| Tip motorja | Loncin |
| Moč motorja | 9.2 kW |
| Št. hitrosti | 5 naprej, 1 nazaj |
| Blagovna znamka | Agm |
| Višina košnje | (7 nivojev) 3 - 9 cm |
| Širina košnje | 108 cm |
| Število obratov | 2800 rpm |
| Površina košnje | 5000 m² |
| Prostornina motorja | 452 cm³ |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 220 kg |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 15"" / 18"" |
Opis izdelka
- LED luči – omogočajo varno delo pri slabši vidljivosti in v mraku. - Upravljalne komande okoli sedeža – omogočajo enostavno upravljanje. - Ročica za višino košnje – več položajev, prilagodljivih stanju trate. - Električni vklop nožev – hitro vključevanje in izključevanje. - Visoka stopnja varnosti – motor in noži se zaustavijo, ko upravljavec zapusti sedež. - Nastavljiv ergonomski sedež – pomik naprej/nazaj. - Enostavno vzdrževanje – dostopen akumulator, filtri, noži in jermeni. - Načini košn



