
Villager
Kosilnica traktorska VT 985 Villager
SKU: S219645
5.0/5 (1 ocen)
1799,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Sprednje luči – zagotavljajo boljšo vidljivost pri delu v pogojih zmanjšane osvetlitve. - Upravljalne komande ob sedežu – omogočajo enostavno upravljanje. - Ročica za nastavitev višine košenja – več položajev, prilagodljivih stanju trate. - Električno upravljanje nožev – hitro vklapljanje in izkla
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske traktorske kosilnice |
| Tip motorja | Loncin LC1P85FA |
| Moč motorja | 7 kW |
| Št. hitrosti | 5 naprej, 1 nazaj |
| Blagovna znamka | Villager |
| Hitrost košnje | 9.7 km/h |
| Višina košnje | 30–85 mm (7 stopenj, centralno) |
| Širina košnje | 980 mm |
| Število obratov | 3000 rpm |
| Površina košnje | 5000 m² |
| Prostornina motorja | 352 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 6.5 l |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 165 kg |
| Vrsta prenosa - kosilnice | Ročni |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 380 mm / 457 mm |
Opis izdelka
- Sprednje luči – zagotavljajo boljšo vidljivost pri delu v pogojih zmanjšane osvetlitve. - Upravljalne komande ob sedežu – omogočajo enostavno upravljanje. - Ročica za nastavitev višine košenja – več položajev, prilagodljivih stanju trate. - Električno upravljanje nožev – hitro vklapljanje in izklapljanje. - Visok nivo varnosti – motor in noži se ustavijo, ko upravljavec zapusti sedež. - Nastavljiv ergonomski sedež – pomik naprej/nazaj. - Enostavno vzdrževanje – dostopen akumulator, filtri, nož



