
Villager
Kosilnica traktorska VT 1005 HD Villager
SKU: S219648
5.0/5 (1 ocen)
2699,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Košnja Mulčenje
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske traktorske kosilnice |
| Tip motorja | Loncin LC1P92F-1 |
| Moč motorja | 7.9 kW |
| Št. hitrosti | 1 naprej, 1 nazaj |
| Blagovna znamka | Villager |
| Višina košnje | 25 - 80 mm (7 nivojev, centralno) |
| Širina košnje | 980 mm |
| Število obratov | 2600 rpm |
| Površina košnje | 6000 m² |
| Prostornina koša | 240 l |
| Prostornina motorja | 452 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 222 kg |
| Vrsta prenosa - kosilnice | Hidrostatična |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 380 mm / 457 mm |
Opis izdelka
Košnja Mulčenje



