1 / 14Villager
Kosilnica Robotska Quix XS Villager
SKU: S227505
5.0/5 (1 ocen)
399,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Senzor dotika - Senzor nagiba/dviga - Senzor za dež - Pošiljanje robota na bazo - Inteligentna navigacija - Plavajoči mehanizem nožev - Čiščenje robota - Upravljanje obdobja košenja - Enostavno nastavljanje višine košenja, od 20 – 50 mm - Hitra prekinitev delovanja - Koda proti kraji - Vzdrževanj
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Robotska kosilnica z žico |
| Tip košnje | Naključna košnja |
| Tip baterije | Li-ion |
| Čas polnjenja | 3 h |
| Blagovna znamka | Villager |
| Način usmerjanja | Ogradna žica |
| Tip elektromotorja | Indukcijski elektromotor |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Največji delovni nagib | 25% (15°) |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 11.2 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 2800 rpm |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 2 Ah |
Opis izdelka
- Senzor dotika - Senzor nagiba/dviga - Senzor za dež - Pošiljanje robota na bazo - Inteligentna navigacija - Plavajoči mehanizem nožev - Čiščenje robota - Upravljanje obdobja košenja - Enostavno nastavljanje višine košenja, od 20 – 50 mm - Hitra prekinitev delovanja - Koda proti kraji - Vzdrževanje Občasno je treba očistiti nabrano travo in obrisati napravo. Prav tako je treba preverjati ostrino nožev ter jih po potrebi zamenjati.

