Villager
KOSILNICA ROBOTSKA DALJINSKO VODENA 89542 Villager
SKU: S351380
5.0/5 (1 ocen)
3499,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Naprava je enostavna za upravljanje – enostavno se vzdržuje in bistveno olajša delo v vrtovih, sadovnjakih in na drugih zelenih površinah. - Visoka raven varnosti – kosilnica je opremljena z varnostnimi sistemi, vključno s samodejnim izklopom v primeru pregrevanja med polnjenjem ter zaščito pred
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Robotska kosilnica z žico |
| Tip motorja | Bencinski motor |
| Moč motorja | 4.5 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 600 W |
| Tip elektromotorja | Električni pogon |
| Priključna napetost | 24 V (polnjenje s pomočjo napetostnega polnilnika) |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 205 kg |
| Višina košnje - robotske kosilnice | 30 - 120 mm |
| Širina košnje - robotske kosilnice | 530 mm |
Opis izdelka
- Naprava je enostavna za upravljanje – enostavno se vzdržuje in bistveno olajša delo v vrtovih, sadovnjakih in na drugih zelenih površinah. - Visoka raven varnosti – kosilnica je opremljena z varnostnimi sistemi, vključno s samodejnim izklopom v primeru pregrevanja med polnjenjem ter zaščito pred preobremenitvijo in blokado noža. Visoko stopnjo varnosti zagotavljajo različni zaščitni sistemi – od zasilne zaustavitve do zaznavanja prevračanja in zaščite pred pregrevanjem. S tem se preprečujejo


