1 / 14Villager
Kosilnica Robotska Quix Oculus Villager
SKU: S227506
5.0/5 (1 ocen)
999,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Villager QUIX Oculus 500 robotska kosilnica – košnja brez meja. Z virtualno mejo, drop & cut namestitvijo in binokularno kamero s 3D kartiranjem, ta robotska kosilnica samostojno in natančno vzdržuje trato do 500 m². Zaradi float cutting sistema se enostavno prilagaja neravninam na terenu. Poganja j
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Robotska kosilnica z žico |
| Tip košnje | Naključna košnja |
| Tip baterije | Li-ion |
| Blagovna znamka | Villager |
| Tip elektromotorja | Indukcijski elektromotor |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 17.04 kg |
| Širina košnje - robotske kosilnice | 180 mm |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 2.5 Ah |
Opis izdelka
Villager QUIX Oculus 500 robotska kosilnica – košnja brez meja. Z virtualno mejo, drop & cut namestitvijo in binokularno kamero s 3D kartiranjem, ta robotska kosilnica samostojno in natančno vzdržuje trato do 500 m². Zaradi float cutting sistema se enostavno prilagaja neravninam na terenu. Poganja jo indukcijski motor in Li-ion baterija (18 V, 2,5 Ah), deluje tiho, učinkovito in premaguje naklone do 42 %. Širina košnje je 180 mm, višina pa se nastavi od 20 do 60 mm. Pametno rešitev za urejeno tr

