1 / 11Villager
Kosilnica Robotska Quix Villager
SKU: S227210
5.0/5 (1 ocen)
799,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Oprema: 6 rezervnih nožev 6 rezervnih vijakov 250 kosov klinov za žico Napajalni kabel 180 m omejitvene žice Polnilna postaja + 6 klinov za pritrditev baze Funkcije: Omejitvena žica Naključno košenje Senzor dotika Senzor nagiba/dviga Dežni senzor Hitra prekinitev delovanja Proti-krajski (anti-the
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Robotska kosilnica z žico |
| Tip košnje | Naključna košnja |
| Čas polnjenja | 100 min |
| Blagovna znamka | Villager |
| Način usmerjanja | Ogradna žica |
| Priključna napetost | 18 V |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Največji delovni nagib | 45% (22°) |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 16.51 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 2800 rpm |
| Višina košnje - robotske kosilnice | 25 - 60 mm |
| Širina košnje - robotske kosilnice | 180 mm |
| Površina košnje - robotske kosilnice | 1000 m² |
| Vpenjalna glava baterije - el./aku. orodje | 5 Ah |
Opis izdelka
Oprema: 6 rezervnih nožev 6 rezervnih vijakov 250 kosov klinov za žico Napajalni kabel 180 m omejitvene žice Polnilna postaja + 6 klinov za pritrditev baze Funkcije: Omejitvena žica Naključno košenje Senzor dotika Senzor nagiba/dviga Dežni senzor Hitra prekinitev delovanja Proti-krajski (anti-theft) kod Samodejno vračanje v polnilno postajo Inteligentna navigacija Plavajoči mehanizem nožev

