-25%Villager
Kosilnica električna Villager 1230 Prime Villager
SKU: S224953
5.0/5 (1 ocen)
59,99 €79,99 €Prihranite 20,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Košnja Zbiranje
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električne kosilnice |
| Tip pogona | Brez pogona |
| Tip ohišja | Polipropilen |
| Blagovna znamka | Villager |
| Širina košnje | 320 mm |
| Priključna moč | 1200 W |
| Prostornina koša | 30 l |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 7.07 kg |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 130 mm / 130 mm |
| Število obratov - el./aku. orodje | 3200 rpm |
Opis izdelka
Košnja Zbiranje



