-6%Agm
Kosilnica električna AGM 1000
SKU: S221356
5.0/5 (1 ocen)
74,99 €79,99 €Prihranite 5,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Električni motor visoke moči – zagotavlja zanesljivo košnjo tudi pri gostejši travi. - Večstopenjska nastavitev višine – enostavna sprememba višine košnje zadnjih koles. - Nastavljiv in zložljiv ročaj – tri delovne višine in enostavno shranjevanje v manjših prostorih. - Načini košnje Zadnje zbira
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električne kosilnice |
| Tip pogona | Brez pogona |
| Blagovna znamka | Agm |
| Višina košnje | 25 - 55 mm (3 nivojev) |
| Širina košnje | 370 mm |
| Priključna moč | 1000 W |
| Prostornina koša | 35 l |
| Tip elektromotorja | Indukcijski elektromotor |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 10.28 kg |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 140 mm / 140 mm |
Opis izdelka
- Električni motor visoke moči – zagotavlja zanesljivo košnjo tudi pri gostejši travi. - Večstopenjska nastavitev višine – enostavna sprememba višine košnje zadnjih koles. - Nastavljiv in zložljiv ročaj – tri delovne višine in enostavno shranjevanje v manjših prostorih. - Načini košnje Zadnje zbiranje v košaro: urejena trata z usmerjanjem pokošene trave v košaro. Zadnji izmet brez košare: košnja brez košare, z izmetom trave preko zadnjega ščitnika, primerno za hitrejše in bolj grobo vzdrževanje



