1 / 6Villager
Kosilnica električna Villy 1400 P Villager
SKU: S219345
5.0/5 (1 ocen)
99,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Košnja Zbiranje
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električne kosilnice |
| Tip pogona | Brez pogona |
| Tip ohišja | Polipropilen |
| Blagovna znamka | Villager |
| Višina košnje | 25 - 65 mm (4 nivojev) |
| Širina košnje | 340 mm |
| Priključna moč | 1400 W |
| Površina košnje | 500 m² |
| Prostornina koša | 35 l |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 10.74 kg |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 140 mm / 160 mm |
Opis izdelka
Košnja Zbiranje



