
Agm
Kosilnica električna AGM 1050 A
SKU: S221355
5.0/5 (1 ocen)
69,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
AGM motorne in električne kosilnice so zasnovane tako, da zadostijo potrebam tudi manj izkušenih uporabnikov. Vse se odlikujejo z močnimi motorji, enostavnimi za zagon.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električne kosilnice |
| Blagovna znamka | Agm |
| Višina košnje | 25 - 55 mm |
| Širina košnje | 330 mm |
| Priključna moč | 1200 W |
| Površina košnje | 300 m² |
| Prostornina koša | 35 l |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 9.5 kg |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 140 mm / 140 mm |
Opis izdelka
AGM motorne in električne kosilnice so zasnovane tako, da zadostijo potrebam tudi manj izkušenih uporabnikov. Vse se odlikujejo z močnimi motorji, enostavnimi za zagon.



