
Villager
Kosilnica bencinska V722 prof. Villager
SKU: S219662
5.0/5 (1 ocen)
1999,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Košnja Mulčenje (opcijsko) Zbiranje (opcijsko) Stranski izmet
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske kosilnice |
| Tip pogona | S pogonom |
| Tip motorja | B&S Intek Series 21R7 AVS |
| Tip ohišja | "Heavy duty" jekleno (2.5 mm) s cevno šasijo |
| Moč motorja | 6.83 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Višina košnje | 38 - 102 mm (6 nivojev) |
| Širina košnje | 711 mm |
| Število obratov | 3600 rpm |
| Površina košnje | 2500 m² |
| Prostornina koša | 80 l |
| Prostornina motorja | 344 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 131.2 kg |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 200 mm / 330 mm |
Opis izdelka
Košnja Mulčenje (opcijsko) Zbiranje (opcijsko) Stranski izmet



