1 / 10Villager
KOSILNICA ČELNA VFM 1000 53419 Villager
SKU: S225015
5.0/5 (1 ocen)
2999,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Nastavljiv ročaj Odstranjevanje pokošene trave Profesionalno rezilo
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske kosilnice |
| Tip motorja | Villager VGR 250 H |
| Moč motorja | 4.1 kW |
| Št. hitrosti | 2 naprej, 2 nazaj |
| Blagovna znamka | Villager |
| Hitrost košnje | 2.5 - 4 km/h |
| Višina košnje | 35 - 70 mm (3 nivojev) |
| Širina košnje | 1000 mm |
| Število obratov | 3600 rpm |
| Površina košnje | 2500 m² |
| Prostornina motorja | 212 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 60 kg |
| Vrsta prenosa - kosilnice | Kardanska gred |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 450 mm |
Opis izdelka
Nastavljiv ročaj Odstranjevanje pokošene trave Profesionalno rezilo



