1 / 5Agm
Kosilnica Bencinska AGM 5324 S
SKU: S227241
5.0/5 (1 ocen)
169,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Centralno nastavljanje višine – z enim gibom od nizke do visoke trate. - Ročaj – zložljiv (lažje shranjevanje), ročica plina in pogona na dosegu roke. - Jekleno ohišje – daljša življenjska doba, večja robustnost. - Gumirana kolesa – večja stabilnost, boljši oprijem. - Načini košnje Stranski izmet
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske kosilnice |
| Tip pogona | Brez pogona |
| Tip motorja | EURO 5 |
| Moč motorja | 3 kW |
| Blagovna znamka | Agm |
| Širina košnje | 530 mm |
| Število obratov | 2800 rpm |
| Rezervoar za olje | 0.5 l |
| Prostornina motorja | 170.1 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 0.8 l |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 26.76 kg |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 7" / 10" |
Opis izdelka
- Centralno nastavljanje višine – z enim gibom od nizke do visoke trate. - Ročaj – zložljiv (lažje shranjevanje), ročica plina in pogona na dosegu roke. - Jekleno ohišje – daljša življenjska doba, večja robustnost. - Gumirana kolesa – večja stabilnost, boljši oprijem. - Načini košnje Stranski izmet: za grobejše vzdrževanje trave. - Vzdrževanje Po košnji sperite ohišje preko priključka za cev; redno čistite/zamenjajte filter; občasno očistite svečko in preverite rezilo; olje menjajte v skladu z



