
Villager
Kosilnica bencinska Atlas 4011 T Villager
SKU: S219337
5.0/5 (1 ocen)
219,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Košnja Mulčenje Zbiranje Stransko izmetavanje
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske kosilnice |
| Tip pogona | Brez pogona |
| Tip motorja | T6 OHV |
| Tip ohišja | Jekleno |
| Moč motorja | 2.6 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Višina košnje | 25 - 75 mm (7 nivojev, centralno) |
| Širina košnje | 457 mm |
| Število obratov | 2800 rpm |
| Površina košnje | 1100 m² |
| Prostornina koša | 60 l |
| Prostornina motorja | 146 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 31.85 kg |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 178 mm / 203 mm |
Opis izdelka
Košnja Mulčenje Zbiranje Stransko izmetavanje



