-13%1 / 5Villager
Kosilnica bencinska Atlas 5111T Villager
SKU: S219354
5.0/5 (1 ocen)
279,99 €319,99 €Prihranite 40,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Villager Atlas kosilnice so primerne tako za ljubiteljske, kot za resnejše vrtnarje. Glede na izbrani model so namenjene košnji površin od 800 do 1500 m². Opremljene so z Villager, Honda ali B&S motorjem. Lahko so samohodne ali ročno potisne. Košnja Mulčenje Zbiranje Stransko izmetavanje
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske kosilnice |
| Tip pogona | S pogonom |
| Tip motorja | T 8 OHV |
| Tip ohišja | Jekleno |
| Moč motorja | 3 kW |
| Blagovna znamka | Villager |
| Višina košnje | 25 - 75 mm (7 nivojev, centralno) |
| Širina košnje | 501 mm |
| Število obratov | 2800 rpm |
| Površina košnje | 1500 m² |
| Prostornina koša | 60 l |
| Prostornina motorja | 173 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 38.59 kg |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 178 mm / 254 mm |
Opis izdelka
Villager Atlas kosilnice so primerne tako za ljubiteljske, kot za resnejše vrtnarje. Glede na izbrani model so namenjene košnji površin od 800 do 1500 m². Opremljene so z Villager, Honda ali B&S motorjem. Lahko so samohodne ali ročno potisne. Košnja Mulčenje Zbiranje Stransko izmetavanje



