-32%Agm
Kosilnica bencinska AGM 5119 S
SKU: S221354
5.0/5 (1 ocen)
149,99 €219,99 €Prihranite 70,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Centralno nastavljanje višine – z enim gibom od nizke do visoke trate. - Ročaj – zložljiv (lažje shranjevanje), ročica plina in pogona na dosegu roke. - Jekleno ohišje – daljša življenjska doba, večja robustnost. - Gumirana kolesa – večja stabilnost, boljši oprijem. - Načini košnje Stranski izmet
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske kosilnice |
| Tip pogona | Brez pogona |
| Tip motorja | EURO 5 |
| Moč motorja | 2.6 kW |
| Blagovna znamka | Agm |
| Višina košnje | 35 - 70 mm |
| Širina košnje | 501 mm |
| Št. zob verige | 24 |
| Število obratov | 3000 rpm |
| Prostornina motorja | 146 cm³ |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 23.48 kg |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 7" / 7" |
Opis izdelka
- Centralno nastavljanje višine – z enim gibom od nizke do visoke trate. - Ročaj – zložljiv (lažje shranjevanje), ročica plina in pogona na dosegu roke. - Jekleno ohišje – daljša življenjska doba, večja robustnost. - Gumirana kolesa – večja stabilnost, boljši oprijem. - Načini košnje Stranski izmet: za grobejše vzdrževanje trave. - Vzdrževanje Po košnji sperite ohišje preko priključka za cev; redno čistite/zamenjajte filter; občasno očistite svečko in preverite rezilo; olje menjajte v skladu z



