1 / 5Agm
Kosilnica Bencinska AGM 5124R
SKU: S227240
5.0/5 (1 ocen)
299,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Samohodni pogon - 4 v 1 – zbiranje / mulčenje / pogon / stranski izmet. - Centralno nastavljanje višine – z enim gibom od nizke do visoke trate. - Platnena košara – enostavno snemanje/praznjenje. - Ročaj – zložljiv (lažje shranjevanje), ročica plina in pogona na dosegu roke. - Jekleno ohišje – dal
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske kosilnice |
| Moč motorja | 3 kW |
| Blagovna znamka | Agm |
| Višina košnje | 25 - 75 mm |
| Širina košnje | 510 mm |
| Število obratov | 2800 rpm |
| Rezervoar za olje | 0.5 l |
| Prostornina motorja | 170.1 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 0.8 l |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 27.5 kg |
| Premer koles (spredaj/zadaj) | 8"" / 10"" |
Opis izdelka
- Samohodni pogon - 4 v 1 – zbiranje / mulčenje / pogon / stranski izmet. - Centralno nastavljanje višine – z enim gibom od nizke do visoke trate. - Platnena košara – enostavno snemanje/praznjenje. - Ročaj – zložljiv (lažje shranjevanje), ročica plina in pogona na dosegu roke. - Jekleno ohišje – daljša življenjska doba, večja robustnost. - Gumirana kolesa – večja stabilnost, boljši oprijem. - Načini košnje Zadnje zbiranje: urejena trata brez raztresenih ostankov. Mulčenje: pogostejša košnja, vr



