1 / 8Villager
Kosa električna ET 555 Villager
SKU: S219691
5.0/5 (1 ocen)
49,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Rotirajoč ročaj (180°) Rotirajoča glava (90°) Omejevalnik za rastline
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električne kose |
| Premer nitke | 1.5 mm |
| Vrsta ročaja | “Loop” ročaj |
| Kardanska gred | Nastavljiva, teleskopska |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 550 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Premer košnje z nitko | 270 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 3.67 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 11000 rpm |
Opis izdelka
Rotirajoč ročaj (180°) Rotirajoča glava (90°) Omejevalnik za rastline


