1 / 5Villager
Kosa električna ET 355 Villager
SKU: S219348
5.0/5 (1 ocen)
34,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Villager električne kose so odlične za travnate površine, kamor kosilnica ne more zraven. Zaradi svoje oblike in majhnih dimenzij so okretne okoli težje pristopnih površin. Uredite vaše dvorišče enostavno, hitro in natančno s katero od Villager električnih kos.
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električne kose |
| Premer nitke | 1.2 mm |
| Vrsta ročaja | “Loop” ročaj |
| Kardanska gred | Nastavljiva, teleskopska |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 350 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Premer košnje z nitko | 250 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 2.38 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 12000 rpm |
Opis izdelka
Villager električne kose so odlične za travnate površine, kamor kosilnica ne more zraven. Zaradi svoje oblike in majhnih dimenzij so okretne okoli težje pristopnih površin. Uredite vaše dvorišče enostavno, hitro in natančno s katero od Villager električnih kos.


