-17%Agm
Kosa električna AGM ET 300
SKU: S219924
5.0/5 (1 ocen)
24,99 €29,99 €Prihranite 5,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Električni pogon – delovanje brez goriva in izpušnih plinov. - Glava z najlonsko nitjo – namenjena za travo in mehkejši plevel, idealna za natančno urejanje ob poteh, ograjah in ovirah. - Samodejno podajanje rezalne niti – hitro nadaljevanje dela brez prekinjanja trimanja. - Funkcija obrezovanja r
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električne kose |
| Premer nitke | 1.2 mm |
| Vrsta ročaja | Teleskopski ročaj |
| Blagovna znamka | Agm |
| Priključna moč | 300 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Premer košnje z nitko | 220 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 1.74 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 12000 rpm |
Opis izdelka
- Električni pogon – delovanje brez goriva in izpušnih plinov. - Glava z najlonsko nitjo – namenjena za travo in mehkejši plevel, idealna za natančno urejanje ob poteh, ograjah in ovirah. - Samodejno podajanje rezalne niti – hitro nadaljevanje dela brez prekinjanja trimanja. - Funkcija obrezovanja robov – možnost obračanja glave ter uporaba kolesca in odbojnika omogočata natančno vodenje. - Teleskopska gred – nastavitev dolžine gredi glede na višino uporabnika. - Zaščita uporabnika – ščitnik usm


