
Villager
Kosa Električna ET 1005 Villager
SKU: S227227
5.0/5 (1 ocen)
79,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Split model
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električne kose |
| Premer nitke | 2 mm |
| Vrsta ročaja | “Loop” ročaj |
| Kardanska gred | Razdeljiva |
| Premer rezanja | 340 mm |
| Blagovna znamka | Villager |
| Dolžina rezila | 250 mm |
| Priključna moč | 1000 W |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 4.86 kg |
| Število obratov - el./aku. orodje | 6500 rpm |
Opis izdelka
Split model


