1 / 3Villager
Kosa bencinska BC 26 Prime Villager
SKU: S221346
5.0/5 (1 ocen)
99,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Stroj z motorjem z notranjim izgorevanjem Motorna kosa – ima rotacijsko glavo Split model
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske kose |
| Tip motorja | 2-taktni |
| Moč motorja | 0.75 kW |
| Vrsta prenosa | Kardan |
| Vrsta ročaja | “Loop” ročaj |
| Kardanska gred | Razdeljiva aluminijasta |
| Premer kardana | 26 mm |
| Vrsta oprtnika | Ramenski oprtnik |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število obratov | 3000 rpm |
| Prostornina motorja | 25.4 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Premer košnje z nitko | 420 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 6.92 kg |
Opis izdelka
Stroj z motorjem z notranjim izgorevanjem Motorna kosa – ima rotacijsko glavo Split model



