1 / 4Agm
Kosa Bencinska AGM 430E
SKU: S227234
5.0/5 (1 ocen)
119,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
- Dve možnosti rezanja – glava z nitjo za travo/plevel in trokraki nož za grmičasto vegetacijo. - Polavtomatska glava z nitjo – podaljševanje niti z udarcem ob tla med delom, brez zaustavljanja motorja in brez snemanja glave, kar pospeši košnjo. - Ergonomski ročaj – ročica za plin, varnostna ročica
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske kose |
| Tip motorja | EURO 5 |
| Moč motorja | 1.2 kW |
| Premer nitke | 2.5 mm |
| Blagovna znamka | Agm |
| Število obratov | 11000 rpm |
| Prostornina motorja | 42.7 cm³ |
| Rezervoar za gorivo | 1.2 l |
| Premer košnje z nitko | 415 mm |
| Premer košnje z rezilom | 255 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 10.5 kg |
Opis izdelka
- Dve možnosti rezanja – glava z nitjo za travo/plevel in trokraki nož za grmičasto vegetacijo. - Polavtomatska glava z nitjo – podaljševanje niti z udarcem ob tla med delom, brez zaustavljanja motorja in brez snemanja glave, kar pospeši košnjo. - Ergonomski ročaj – ročica za plin, varnostna ročica in stikalo za vklop so na dosegu roke, zato so zagon, zaustavitev in nadzor vrtljajev varnejši in hitrejši. - Prilagodljivost uporabniku – »U« ročaj z možnostjo nastavitve glede na višino uporabnika t



