1 / 10Villager
Kosa bencinska BC 1900 PE Villager
SKU: S219689
5.0/5 (1 ocen)
199,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Super Start Digitalni omejevalnik vrtljajev (RPM) Cirkular z 24 zobmi
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske kose |
| Tip motorja | 2-taktni |
| Moč motorja | 1.3 kW |
| Vrsta prenosa | Kardan |
| Vrsta ročaja | "Bike" ročaj |
| Kardanska gred | Nerazdeljiva aluminijasta |
| Premer kardana | 28 mm |
| Vrsta oprtnika | Profesionalni oprtnik |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število obratov | 7800 rpm |
| Prostornina motorja | 51.7 cm³ |
| Premer košnje z nitko | 450 mm |
| Premer košnje z rezilom | 255 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 13.02 kg |
Opis izdelka
Super Start Digitalni omejevalnik vrtljajev (RPM) Cirkular z 24 zobmi



