1 / 4Villager
Kosa bencinska BC 2700 XCE Villager
SKU: S219686
5.0/5 (1 ocen)
299,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Antivibracijski sistem Super Start
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske kose |
| Tip motorja | 2-taktni |
| Moč motorja | 1.95 kW |
| Vrsta prenosa | Kardan |
| Vrsta ročaja | "Bike" ročaj |
| Kardanska gred | Nerazdeljiva aluminijasta |
| Premer kardana | 28 mm |
| Vrsta oprtnika | Profesionalni oprtnik |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število obratov | 10500 rpm |
| Prostornina motorja | 46.5 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Premer košnje z nitko | 460 mm |
| Premer košnje z rezilom | 255 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 13.24 kg |
Opis izdelka
Antivibracijski sistem Super Start



