
Villager
Kosa bencinska BBC 52 E nahrbtna Villager
SKU: S218070
5.0/5 (1 ocen)
199,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Visoka izhodna moč
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske kose |
| Tip motorja | 2-taktni |
| Moč motorja | 1.3 kW |
| Vrsta prenosa | Kardan in jeklenica |
| Vrsta ročaja | “Loop” ročaj |
| Kardanska gred | Razdeljiva aluminijasta |
| Premer kardana | 26 mm |
| Vrsta oprtnika | Profesionalni oprtnik |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število obratov | 7800 rpm |
| Prostornina motorja | 51.7 cm³ |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Premer košnje z nitko | 450 mm |
| Premer košnje z rezilom | 255 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 11.9 kg |
Opis izdelka
Visoka izhodna moč



