-7%1 / 3Villager
Kosa bencinska BC 755 SE Villager
SKU: S219640
5.0/5 (1 ocen)
139,99 €149,99 €Prihranite 10,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Nizka poraba goriva Zelo majhna teža Pas za trimer Glava s silkom Orodje za montažo Steklenička za pripravo mešanice
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Bencinske kose |
| Tip motorja | 2-taktni |
| Moč motorja | 0.70 kW |
| Vrsta prenosa | Kardan |
| Vrsta ročaja | "Bike" ročaj |
| Kardanska gred | Nerazdeljiva aluminijasta |
| Premer kardana | 24 mm |
| Vrsta oprtnika | Ramenski oprtnik |
| Blagovna znamka | Villager |
| Število obratov | 8000 rpm |
| Prostornina motorja | 22.5 cm³ |
| Podaljšana garancija | 5 let |
| Premer košnje z nitko | 415 mm |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 5.5 kg |
Opis izdelka
Nizka poraba goriva Zelo majhna teža Pas za trimer Glava s silkom Orodje za montažo Steklenička za pripravo mešanice



