1 / 7Villager
Čistilec visokotlačni VHW 150 H Villager
SKU: S219781
5.0/5 (1 ocen)
999,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Diesel gorilnik Regulator temperature Set šob Posoda za detergent
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni visokotlačni čistilci |
| Največji tlak | 150 bar |
| Blagovna znamka | Villager |
| Največji pretok | 600 l/h |
| Priključna moč | 3000 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Dolžina kabla in cevi | 8 m |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 71 kg |
| Delovni tlak - visokotlačni čistilci | 130 bar |
| Tip črpalke - visokotlačni čistilci | Aluminijasta z medeninasto glavo |
| Namen uporabe - visokotlačni čistilci | Profesionalni čistilec |
| Najvišja temperatura vode - visokotlačni čistilci | 90 °C |
Opis izdelka
Diesel gorilnik Regulator temperature Set šob Posoda za detergent



