-20%1 / 3Villager
Čistilec visokotlačni VHW 80 Villager
SKU: S219782
5.0/5 (1 ocen)
59,99 €74,99 €Prihranite 15,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Turbo šoba Posoda za detergent
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni visokotlačni čistilci |
| Največji tlak | 105 bar |
| Blagovna znamka | Villager |
| Največji pretok | 408 l/h |
| Priključna moč | 1400 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Dolžina kabla in cevi | 5 m |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 6.27 kg |
| Delovni tlak - visokotlačni čistilci | 70 bar |
| Tip črpalke - visokotlačni čistilci | Aluminijasta |
| Namen uporabe - visokotlačni čistilci | Hobi čistilec |
| Najvišja temperatura vode - visokotlačni čistilci | 50 °C |
Opis izdelka
Turbo šoba Posoda za detergent
Sorodni izdelki
-20%VillagerČistilec visokotlačni VHW 140 Prime VillagerElektrični visokotlačni čistilci
119,99 €149,99 €


