-7%1 / 5Villager
Čistilec visokotlačni VHW 100 Villager
SKU: S219783
5.0/5 (1 ocen)
139,99 €149,99 €Prihranite 10,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Turbo šoba Vgrajena posoda za detergent
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni visokotlačni čistilci |
| Največji tlak | 135 bar |
| Blagovna znamka | Villager |
| Največji pretok | 432 l/h |
| Priključna moč | 1800 W |
| Tip elektromotorja | Indukcijski elektromotor |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Dolžina kabla in cevi | 5 m |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 17.69 kg |
| Delovni tlak - visokotlačni čistilci | 90 bar |
| Tip črpalke - visokotlačni čistilci | Aluminijasta |
| Namen uporabe - visokotlačni čistilci | Hobi čistilec |
| Najvišja temperatura vode - visokotlačni čistilci | 50 °C |
Opis izdelka
Turbo šoba Vgrajena posoda za detergent
Sorodni izdelki
-20%VillagerČistilec visokotlačni VHW 140 Prime VillagerElektrični visokotlačni čistilci
119,99 €149,99 €


