-20%1 / 5Villager
Čistilec visokotlačni VHW 140 Prime Villager
SKU: S221352
5.0/5 (1 ocen)
119,99 €149,99 €Prihranite 30,00 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Hitri priključek cevi s filtrom Nastavljiva šoba Turbo šoba Turbo šoba 90° Krtača za čiščenje tal (pločniki, poti) Ravna krtača Pištola za pranje s hitrim priključkom Posoda za detergent Cev za visok pritisk
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni visokotlačni čistilci |
| Največji tlak | 180 bar |
| Blagovna znamka | Villager |
| Največji pretok | 8 l/min |
| Priključna moč | 2400 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Dolžina kabla in cevi | 5 m / 8 m |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 11.93 kg |
| Delovni tlak - visokotlačni čistilci | 120 bar |
| Najvišja temperatura vode - visokotlačni čistilci | 50 °C |
Opis izdelka
Hitri priključek cevi s filtrom Nastavljiva šoba Turbo šoba Turbo šoba 90° Krtača za čiščenje tal (pločniki, poti) Ravna krtača Pištola za pranje s hitrim priključkom Posoda za detergent Cev za visok pritisk



