1 / 3Villager
ČISTILEC VISOKOTLAČNI VHW 70 PRIME 086877 Villager
SKU: S227512
5.0/5 (1 ocen)
49,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Cev Pršilna pištola Šobe
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni visokotlačni čistilci |
| Največji tlak | 105 bar |
| Blagovna znamka | Villager |
| Največji pretok | 7.1 l/min |
| Priključna moč | 1400 W |
| Tip elektromotorja | Kolektorski |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 7 kg |
| Delovni tlak - visokotlačni čistilci | 70 bar |
| Najvišja temperatura vode - visokotlačni čistilci | 50 °C |
Opis izdelka
Cev Pršilna pištola Šobe



