
Villager
Cepilnik Vertikalni VLS 8T 107 Villager
SKU: S226673
5.0/5 (1 ocen)
799,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Oprema: Nastavitev dolžine debla Nastavljiv podstavek Ravno rezilo
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni cepilniki |
| Premer debla | 8 - 35 cm |
| Sila cepljenja | 8 t |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 3150 W |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Zmogljivost cepljenja | 107 cm |
| Vrsta noža- cepilniki | Raven |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 125 kg |
| Prostornina rezervoarja za olje | 4,8 l |
Opis izdelka
Oprema: Nastavitev dolžine debla Nastavljiv podstavek Ravno rezilo



