1 / 7Villager
Cepilnik horizontalni HLS 55 T Villager
SKU: S219706
5.0/5 (1 ocen)
329,99 €
Cena z DDV. Dostava od 0,00 EUR.
1
Varen nakupBrezplačna dostava nad 50 EUR14-dnevno vračilo
Kakovost
Preverjeni izdelki
Hitra dostava
V 1-3 delovnih dneh
Varno plačilo
SSL šifrirano
Podpora
Odgovorimo v 24 urah
Kletka Nastavljivo stojalo (opcijsko) Ravno rezilo Križno rezilo (opcijsko)
Tehnične lastnosti
| Kategorija | Električni cepilniki |
| Premer debla | 5 - 25 cm |
| Sila cepljenja | 5 t |
| Blagovna znamka | Villager |
| Priključna moč | 2200 W |
| Tip elektromotorja | Enofazni elektromotor |
| Priključna napetost | 230 V ~ 50 Hz |
| Podaljšana garancija | 3 leta |
| Zmogljivost cepljenja | 20 - 52 cm |
| Vrsta noža- cepilniki | Raven, križni |
| Teža pakiranja (kg/kom) | 53.48 kg |
| Prostornina rezervoarja za olje | 3.5 l |
| Hitrost rezila (navzgor/navzdol) | 3.7 cm/s / 6.2 cm/s |
Opis izdelka
Kletka Nastavljivo stojalo (opcijsko) Ravno rezilo Križno rezilo (opcijsko)



